Anasayfam yap
  Sık kullanılanlara ekle
   
 
 
 
 
   
Yayın Alanı: Kablolu yayın ve Digiturk
Merkezi: İstanbul
Telefon: ( 212 ) 288 75 75 - ( 212 ) 275 66 77
E-mail ve Web Adresi: http://www.numberone.com.tr
 
Numberone Tv Programları

Number One Tv ilk olarak 1994 senesinde yayın hayatına başladı. İlk yayın şu anda halen var olan Yenibosna'daki stüdyodan gerçekleştirildi. İlk zamanlarda küçük bir stüdyo, sayıca az ama çok istekli genç bir kadro ile yola çıkan Number One TV Türkiye'nin bir numaralı gençlik ve müzik kanalı olma özelliğini kısa sürede ispatladı ve farklı olmanın başarısını kanıtladı.

Açıldığı ilk günden beri Türkiye'nin önde gelen isimleri ile çalışan ve bu isimleri kadrosuna katan Number One TV sponsorluk bakımından da Türkiye'nin önde gelen saygın şirketleri (Pepsi, Coca Cola, Ten, Eczacıbaşı, Doritos, Wella, Alcatel, Turkcell ) ile anlaşmalar yaptı.

Her mevsimi ekranda farklı renklerle yaşayan Number One TV, izleyicilerinin de desteğini alarak büyük organizasyolarda ( Fanta Fun Party, Fa Fantastic Tour, Coca Cola Light Simulator Event, VJ Yarışması) medya sponsorluğu ya da sponsorluk görevini başarı ile tamamlamıştır.

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren birçok yeniliklere imza atan Number One TV yerli- yabancı tüm kliplere yalnızca şarkı adı, şarkıcı ve plak şirketlerinin yazılı olduğu klip kuşakları hazırlayarak ekran bütünlüğünü sağlamak bakımından kuşaklı klip dönemini başlattı. Yaklaşık 1,5 senedir yayın hayatını Korukent'teki daha sosyal ve daha büyük bir stüdyoda sürdüren Number One TV yerli ve yabancı plak şirketleri ile kurduğu ve özünde karşılıklı güven yatan anlaşmaların sonucunu kısa sürede aldı, Madonnna "The Power Of Goodbye" ve Cranberries "Promises" gibi dünyanın önde gelen yıldızlarının kliplerini dünyada ilke defa yayınlayabilme başarısına ulaştı.

Türkiye'nin bir numaralı gençlik ve müzik kanalı Number One TV'de yabancı müzik ağırlıklı yayın yapıldığı gibi sadece müzik değil aktualite, magazin, şehir rehberi, talk showlar, Chart programı gibi eğlenceli programlar da yayınlanmaktadır.

 
 
 
Zülfü Livaneli'den 40. yıl sürprizi!
Bedük'den yeni albüm müjdesi!
Zeki Müren'in hayatı film oldu
Diğer Haberler
 
 
Göksel'in yeni albümünü nasil buldunuz?
Çok iyi
Fena Degil
Kötü
Anket sonuçları | Anket arşivi
 
 
  YAYINONLINE.COM'da yer alan radyo ve TV istasyonları internet üzerindeki yayınlarını STREAMTR
tarafından sağlanan media broadcast altyapılarını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Kullanım Hakları ve Gizlilik İlkeleri (Privacy Policy & Disclaimer)

Copyright ©1994-2013 EKSEN