Anasayfam yap
  Sık kullanılanlara ekle
   
 
 
 

Yayinonline.com
Kullanım Şartları, Telif Hakları
ve Gizlilik İlkeleri

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve www.yayinonline.com kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olanız sizin yararınızadır.

Yayinonline.com sitesi, Eksen Yayıncılık Aş'ye aittir ve yine onun tarafından işletilmektedir. İçeriği, tamamen ya da kısmen, Yayinonline.com ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Yayinonline.com'un yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yayinonline.com'da yeralan yayınları ve yayınlarla ilgili materyalleri yayinonline.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sitemiz üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, Yayinonline'a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş oluyorsunuz. Bu lisans kapsamında Yayinonline.com, her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya açmak ya da sunmak haklarına sahip oluyor. Bu haklar, geçerli bütün yasama alanlarındaki telif hakkı, ticari marka, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, ama bu haklarla kısıtlı olmayacak şekilde, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

Yayinonline.com, üçüncü sahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. Yayionline.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Yayinonline.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Yayinoline.com'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Yayinonline.com, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Yayinonline.com'u kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Yayinonline.com'un sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşma, Yayinonline.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.

Yayinonline.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

-Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer Yayionline.com içerisinde bir foruma katılacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. Yayinonline.com'u işletirken Kişisel Bilgi'lerinizi kullanırız ve Yayinonline.com'un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.

-Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.

-Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie'nin kendisi, hakkınızda Kişisel Bilgi içermese de, yayinonline.com'un tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, Yayinonline.com'a bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, Yayinonline.com tarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@yayinonline.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize bildirin:


Adres : YAYINONLINE.COM Yapı Kredi Plaza E Blok 80620 1. Levent İstanbul.
Tel : +90 212 355 01 01
Fax : +90 212 280 63 02
E-mail : info@yayinonline.com
Teşekkür ederiz.
YAYINONLINE.COM

 

 
 
 
Zülfü Livaneli'den 40. yıl sürprizi!
Bedük'den yeni albüm müjdesi!
Zeki Müren'in hayatı film oldu
Diğer Haberler
 
 
Göksel'in yeni albümünü nasil buldunuz?
Çok iyi
Fena Degil
Kötü
Anket sonuçları | Anket arşivi
 
 
  YAYINONLINE.COM'da yer alan radyo ve TV istasyonları internet üzerindeki yayınlarını STREAMTR
tarafından sağlanan media broadcast altyapılarını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Kullanım Hakları ve Gizlilik İlkeleri (Privacy Policy & Disclaimer)

Copyright ©1994-2013 EKSEN